Hakkımızda

  



ER-ÖZ CEPHE GİYDİRME;
 

→   Şirketimiz 2003 yılında kurulmuştur. Alüminyum ve cam cephe  sektöründe uygulama hizmeti ile her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Bilgi paylaşmayı ve çözüm önermeyi prensip edinen firmamız;  kalitesi sadece ülkemizde değil dünya piyasalarında da kabul görmüş markaların uygulamasını yapmaktadır.





AMACIMIZ;

→ Sadece cephe giydirmek değil, uzun süreli, istikrarlı bir işbirliği yapmaktır.

Bu bilinç ile hizmet veren firmamız satış öncesi doğru ürün tercihinin yapılması, tercih edilen ürünün nerede ve hangi şartlarda nasıl uygulanması gerektiği konusunda sizlere teknik destek vermektedir.

 


 

MİSYONUMUZ;
 
→ Toplum ve çevre sorumluluğumuzun bilincinde olarak; yüksek ahlaki doğrulardan ayrılmadan, üretim, tedarik, teknik destek fonksiyonlarımız ile halkasını oluşturduğumuz tüm organizasyonlarda müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini esas alarak sunacağımız hizmeti ve ürünleri en kaliteli, en ucuz ve zamanında sunarak neticeyi takip etmektir.

 


 

 

VİZYONUMUZ;
 
→ Sektörümüzdeki küresel gelişmeleri takip ederek, etkin teknoloji çözümler üretmek.
  
Müşteri odaklı bir anlayışla müşteri beklentilerini karşılayan kalitede hizmet ve ürün sunmak.

Çalışma anlayışı ve kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen ve örnek alınan kuruluşları arasında yer almak.  

 

 


  STRATEJİMİZ;

→ Şirket amaçlarını gerçekleştirirken toplumsal değerlere ve ticari ahlaka sadık kalmak, tüketici haklarına ve doğal çevrenin korunmasına titizlik göstermek.

Müşterilerimizde oluşan ihtiyaçları yakından takip etmek ve ihtiyaçlara yönelik öncü çözümler sunmak.

Müşterilerimizi iş ortaklarımız olarak benimseyip, bitmeyen yakın ilişkiler ile yüksek memnuniyetin devamını sağlamak ve yeni gelişen ihtiyaçlara çözüm sunmak.